Menu

Notabene Plus Size

Blog na różne tematy, ważne i mniej ważne. Głównie temat PlusSize, który mnie dotyczy i interesuje ❤

Ashley Graham modelka Plus Size

shisza93

         

To może śmieszne, ale czytałam dziś komentarze na temat modelki PlusSize Ashley Graham pod artykułem na Pudelku.

 

   I wiecie co? Dziwi mnie, że pokazy mody,czy kampanie z modelkami VS, które w wiekszości są bardzo szczupłe rzadko są piętnowane..a może inaczej..dla większości modelki VS to "ideały" ze względu na wymiary i niską wagę, ale już modelka +size zbliżona wymiarami do zwykłej dziewczyny/kobiety jest czasami niewybrednie komentowana i oskarżana o promowanie otyłości.

 

    Więc teraz kieruję do Was moje pytanie..od kiedy zaczyna się PlusSize, a kiedy zaczyna się otyłość, i czy wolicie oglądać modelki VS, które nie powiem nie są brzydkie (ale dla większości z nas nieosiągalne), czy na modelki, które mają na czym usiąść i czym oddychać, a ponadto śliczne buzie? Na kobiety,z którymi identyfikuje się większość z nas? Ja jestem za Ashley Graham.

 

Bardzo piękna kobieta, prawda: www.instagram.com/theashleygraham

 

 Screenshot_201606120052274

 

Screenshot_201606120051574 

 

Oraz link do wcześniej wspomnianego artykułu z pudelka:  www.pudelek.pl/artykul/93829/modelka_plus_size_pozuje_na_plazy_w_bieliznie_zdjecia_s/foto_1

 

 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
 • dziewczynalenina

  Trudno mi się identyfikować z tymi plus size, bo wiele mi do nich brakuje, ale zdecydowanie wyglądają lepiej.
  Tyle, że ludzie, którzy według standardowych modelek wyznaczają, co jest piękne, zapomnieli, że modelki mają być wysokie i chude, bo prezentują ubrania. A nie własną urodę. I mają być jak najbardziej podobne do wieszaków.

  A trend plus size nie promuje otyłości. Te kobiety nie są przecież grube. Są normalne. Kobiece.

 • shisza93

  Cieszę się, że uważasz iż modelki PlusSize nie promują otyłości.. ale o zgrozo ;) Dużo osób tak uważa. Uważam, że nie tylko na szczupłych i wysokich modelkach ciuchy wyglądać mogą dobrze. Niestety w dzisiejszych czasach szczupłe modelki to nie tylko modele do prezentowania ubrań.. nastolatki chcą być takie jak one nawet kosztem własnego zdrowia, a wiadomo, że nie każdy może być tak szczupły.
  Tak więc, ubrania mogą prezentować, a nawet powinny też krąglejsze dziewczyny, do których jest nam bliżej.
  I nie ważne, że trudno Ci się z nimi identyfikować, każda z nas ma w sobie trochę Plusika :) Coś innego co sprawia, że jesteśmy indywidualni.

  Dzięki za komentarz :) Zapraszam do rozmowy.

© Notabene Plus Size
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci