Menu

Notabene Plus Size

Blog na różne tematy, ważne i mniej ważne. Głównie temat PlusSize, który mnie dotyczy i interesuje ❤

News sprzed kilku dni...

shisza93

    Słyszeliście? Podobno jeden z markowych sklepów odzieżowych sieci  Inditex , który jest lubiany przez myślę każdą młodą dziewczynę ma zamiar do swoich sklepów ma wprowadzić rozmiarówkę XXL.

     http://www.ofeminin.pl/trendy-w-modzie/zara-zacznie-produkowac-ubrania-w-rozmiarze-xxl-s1848342.html

    Jesteście ciekawi/-we jaki to sklep?? Czy może wiecie już jaki sklep mam na myśli ? Zara..tak to ta sieciówka ma taki zamiar. Jesteście ciekawi? Bo ja bardzo.

    Mam nadzieję, że Zara wprowadzi swoje obietnicę w obieg. Wszystkie kobiety bez względu na rozmiar mają prawo ubrać się jak zapragną i w każdym sklepie. I nie koniecznie muszą to być sklepy o określonych walorach wyglądu klienta.

genpictphp

    W końcu każda z nas wchodząc do sklepu z markową odzieżą, przynajmniej nie będzie się zastanawiać czy znajdzie się coś w jej rozmiarze. Zara robi krok do przodu w kierunku klientów w większym rozmiarze.

  Z chęcią zobaczyłabym Polskie modelki Plus Size promujące jakąś nową kolekcję dla każdej kobiety, lub po prostu promujące sklep, który idzie w kierunku czegoś nowego.

A wy? Czekacie na nowe, większe rozmiarówki? Co o tym myślicie? Ciekawe..

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • jol-ene

    jestem bardzo bardzo za!

  • shisza93

    I to jeszcze jak :) Osobiście uważam, że więcej markowych sklepów powinno wprowadzić rozmiar XXL. Tymczasem zostały sklepy internetowe jol-ene :D

© Notabene Plus Size
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci